راهکار اوج    --> مشاهده ی مطلب  
اتوماسیون ورزشی اوج
اتوماسیون ورزشی اوج ، کنترل تردد و تشخیص هویت ، مشاهده آنلاین ورود و خروج ،افزایش بهر ه وری و کارایی ، کاهش هزینه های انسانی و مالی ، افزایش بازده و صرفه جویی در وقت یا نیروی کــــــار

پیشگفتار:

سیستم جامع اتوماسیون باشگاه ورزشی  اوج راه حلی برای مدیریت جامع و مکانیزه نمودن مجموعه های ورزشی می باشد . سیستم اتوماسیون باشگاه، مجموعه ای گسترده از نرم افزار و سخت افزار ها بوده که شامل دستگاههای تشخیص هویت ، پکیج کامل قفل های الکترونیکی کمد و نرم افزار جامع مدیریت باشگاه می باشد.

هدف از اجرای این سیستم ، ایجاد باشگاهی اتوماتیک بوده که هر فرد بدون روبرو شدن با هیچ اپراتوری ، خود عملیات مربوطه را انجام دهد . به عبارتی مسئولین باشگاه فقط نقش نظارتی خواهند داشت ، نه نقش اجرایی

این سیستم باشگاه را باهزینه کمی به سطح بالاتری از تکنولوژی ارتقا می دهد بطوریکه امکان نظارت و کنترل توسط مدیران مجموعه به راحتی قابل اعمال بوده و گزارشات مفید و موثر آن راهنمای خوبی برای مدیران خواهد بود

بهره گیری از فناوری تشخیص هویت (دستگاه های کارتخوان و کارت هوشمند و دستگاه های اثر انگشت و ...) و نرم افزار مدیریت مجموعه ورزشی  باعث   کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری در مجموعه ورزشی می گردد.

آشنایی با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

سیستم جامع اتوماسیون باشگاه ورزشی ، سیستمی متشکل از دستگاه های تشخیص هویت و نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی است که امکان مدیریت یک مجموعه ورزشی را فراهم می کند .

با توجه به خدماتی که در مجموعه های ورزشی ارائه می گردد , این سیستم با هدف پیاده سازی سخت افزاری و نرم افزاری این خدمات و به منظور کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری مجموعه های ورزشی طراحی گردیده است.

خدماتی نظیر ثبت مشخصات افراد و صدور کارت و دریافت مبالغ شهریه و کنترل اعتبار اعضاء  و ... به راحتی توسط سیستم قابل انجام می باشد.


مزایای استفاده از سیستم اتوماسیون مجموعه ورزشی:

·         کاهش نیروی انسانی و جلوگیری از هرگونه خطای انسانی موجود در سیستم های دستی

·         شناسایی افراد بر اساس اثر انگشت و کارت بدون تماس

·         افزایش ضریب امنیت و ارتقاء راندمان کاری

·         امکان تهیه گزارشات تشریحی و کلی مالی  

·         امکان تهیه گزارشات عملکردی در بازه های زمانی دلخواه و بر اساس رشته های ورزشی

·         امکان تهیه گزارشات فروشگاه

·         تسریع و تسهیل در انجام عملیات پذیرش اعضاء

·         افزایش رضایت  مشتریان  به دلیل افزایش اثربخشی

·         افزایش رضایت مشتریان به دلیل خدمات به موقع و ارائه بهتر اطلاعات

·         کنترل و نظارت بهتر برمشتریان

·         کم شدن فعالیت‌های غیر مولد مانند بایگانی و نگهداری سوابق

·         کنترل بهتر بر کار 


برای مشاهده امکانات و مزایای کامل اتوماسیون ورزشی اوج   اینجا کلیک نمایید
تعداد مشاهده خبر:: 1905
گروه های خبر: راهکارهای اوج
کلمات کلیدی:
ثبت نظر